O nas

OLIMPEK Sp. z o.o. jest polską firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w dystrybucji drobiu, mięsa i wędlin. Dzięki konsekwentnej polityce produkcyjnej i handlowej stawiającej na zaspokojenie wymagań Klientów, osiągnęliśmy znaczącą i stabilną pozycję na rynku.

Docieramy do szerokiej rzeszy odbiorców sieciowych, hurtowych oraz detalicznych. Wykorzystujemy nowoczesne kanały komunikacji marketingowej oraz techniki aktywnego dotarcia do Klienta. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami oraz efektywnej organizacji staramy się, aby oferowane przez nas produkty były dostępne dla naszych Klientów w atrakcyjnych cenach.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz znajomość rynku spożywczego, staramy się zapewnić na odpowiednim poziomie nasze zaplecze personalne, transport oraz szeroko pojęte usługi logistyczne, aby zagwarantować naszym Klientom wysoki standard świadczonych usług.

Staramy się aby relacje z kontrahentami firmy były oparte na partnerstwie, solidarności
i rzetelności. Wraz ze wzrostem wymagań stawianych przez rynek systematycznie modernizujemy poszczególne działy naszej firmy oraz dokonujemy niezbędnych inwestycji.

Zapraszamy Państwa do współpracy !

firmowe ciężarówki