Kontakt

P.H.U. "OLIMPEK" Sp. z o.o. posiada cztery oddziały: w Rzeszowie, Krośnie, Jarosławiu i Brzozowie. We wszystkich oddziałach znajdziecie Państwo szeroką gamę wędlin wieprzowych, drobiowych i wołowych oraz świeży drób i jego elementy z własnego zakładu rozbioru jak również świeże mięso wieprzowe.

PHU "OLIMPEK" Sp. z o.o. - Centrala
ul. Ciasna 12
35-232 Rzeszów
KRS: 0000083802, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 2 671 000,00 zł
NIP: 517-00-06-240, REGON: 691579170

tel./fax (+4817) 863 63 68
e-mail: biuro@olimpek.pl

 

Izabela Pietrzyk - Prokurent
Manager ds Handlu Zagranicznego (Foreign Trade Manager)
Specjalista ds rekrutacji pracowników 
tel. +48 694 488 011
e-mail: izabela.pietrzyk@olimpek.pl
 

e-mail: izabelapietrzyk@wp.pl

 

 


Kierownik ds. Klientów Kluczowych:
Dariusz Frejlich, tel. +48 692 495 231
e-mail: d.frejlich@olimpek.pl

 

 

OLIMPEK Oddział Rzeszów
ul. Ciasna 12
35-232 Rzeszów
tel. (17) 862 54 05, fax (17) 862 52 82
e-mail: marketing@olimpek.pl

Kierownik Oddziału:
Wojciech Nowak, tel. +48 663 001 988
Z-ca Kierownika Oddziału: Sławomir Nieć, tel. +48 600 043 509

Przedstawiciele Handlowi:
Paweł Dziuba , tel. +48 696 056 137 (Rzeszów, Łańcut, Czudec)

e-mail: p.dziuba@olimpek.pl 

Bartosz Stręczek, tel. +48 692 495 163 (Dębica, Tarnobrzeg, Mielec, Rzeszów)

e-mail: b.streczek@olimpek.pl

Lucyna Głowiak, tel. +48 662 078 180 (Gastronomia)

e-mail: l.glowiak@olimpek.pl

 


OLIMPEK Oddział Krosno
ul. Czajkowskiego 55
38-400 Krosno
tel. (13) 436 89 18, fax (13) 420 27 99
e-mail: krosno@olimpek.pl 

Kierownik Oddziału:
Teresa Lorens, tel. +48 696 057 385
Przedstawiciel Handlowy: Michał Kotlarz, tel. +48 696 056 139 

e-mail: m.kotlarz@olimpek.pl

 
Zobacz jak do nas dojechać !



OLIMPEK Oddział Brzozów
ul. Kościuszki 25
36-200 Brzozów
tel. (13) 434 31 80, fax (13) 434 31 81
e-mail: brzozow@olimpek.pl

Kierownik Oddziału: Magdalena Mazur, tel. +48 600 043 508
Przedstawiciel Handlowy:  Łukasz Rolewicz, tel. +48 696 056 147

e-mail: l.rolewicz@olimpek.pl

 
Zobacz jak do nas dojechać !



OLIMPEK Oddział Jarosław
ul. Reymonta 2
37-500 Jarosław
tel. (16) 623 07 92, fax (16) 623 06 48
e-mail: jaroslaw@olimpek.pl

Kierownik Oddziału:
Ryszard Stachowicz, tel. +48 696 057 384
Przedstawiciel Handlowy:
Franciszek Łabiak, tel. +48 663 902 952

e-mail: f.labiak@olimpek.pl

Przedstawiciel Handlowy: Piotr Szturm, tel. +48 696 056 159

e-mail: p.szturm@olimpek.pl


Zobacz jak do nas dojechać !

Olimpek Sp. z o.o. - Hurtownia i Zakład